Jak zacząć

Krok pierwszy

Zacznijmy naszą wspólną przygodę

Zapraszamy Ciebie jako nowego uczestnika na pierwsze bezpłatne zajęcia wprowadzające ON RAMP. W czasie tej godziny dowiesz się jak wygląda nasz trening. Zajęcia odbywają się w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 17:30. Nie musisz być super sprawny, zajęcia są dla każdego, skupiamy się na technice ćwiczeń a nie na ciężarze i szybkości wykonywanych ćwiczeń.

Krok drugi

ON RAMP

Jeżeli spodobały Ci się zajęcia ON RAMP wpadaj do Nas częściej. Zajęcia te są wprowadzeniem do treningu funkcjonalnego. Zajęcia odbywają się w poniedziałki, środy i piątki o 17:30.

Poznasz na nich techniki:

  • olimpijskiego podnoszenia ciężarów
  • gimnastyki
  • kettlebell – odważniki kulowe
  • endurance – techniki wiosłowania – wiosła Concept, rower Airbike, skakanka, bieganie, itd.
  • mobility i stretching
Krok trzeci

Co dalej?

Po zakończeniu cyklu 8 treningów (w ciągu 1 miesiąca) masz dostęp do poniższych zajęć.

Technikalia

Jak się zapisać

Kliknij poniższy przycisk “Zapisz się na zajęcia”

Otworzy Ci się okno rejestracja. Tak jak już się domyślasz, należy założyć swoje konto (spokojnie konto do niczego nie obliguje, służy jedynie do zapisania się na zajęcia). Jeżeli posiadasz już konto klienta, wystarczy wybrać dzień, w którym chcesz dołączyć do zajęć. Otrzymasz maila potwierdzającego zapis na zajęcia.

Pamiętaj!!!

Możesz wypisać się z zajęć, ale najpóźniej 2 godziny przed zajęciami. Jeżeli nie zdążysz jest to koszt 50 burpee. Jeżeli na zajęciach nie uzbiera się grupa min. 3 osób to zajęcia zostaną odwołane, otrzymasz maila z informacją. Nie spóźniaj się na zajęcia, najlepiej być 15 minut szybciej.