Otworzyliśmy puszkę Pandory

Na wstępie chcieliśmy podziękować za kilka pozytywnych opini, ale również chcieliśmy się odnieść do niektórych spostrzeżeń:

  1. Wprowadzimy od 20.11 zajecia we wtorek o 16.15 WOD BEGINNER. O godz. 17.30 będzie normalny WOD i o 19 znowu WOD Beginner. Czyli macie 2 dni w tygodniu gdzie możecie ćwiczyć o godzinie 16.15 – wtorek i piątek. PS: Gall Anonim dziękujemy za tak obszerny list.
  2. Rozciąganie po zajęciach odbywa się zawsze na antresoli. Korzystamy z gotowego programu ROMWOD , zawsze po zajęciach można sobie pójść na górę i się porozciągać. Doskonale wiecie jak często Wam o tym mówimy. 
  3. Trening personalny – takie mamy stawki i tego się trzymamy od początku.
  4. Jeżeli chodzi o zakup większej ilości hantli, ławeczki nowe czy przyrządy do dipow. Właśnie kończymy dla Was salkę na antresoli którą była zaplanowana już wcześniej dlatego na chwilę obecną nie planujemy innych inwestycji w sprzęt. A dipy można wykonywać na: kółkach, skrzynkach, paraletkach a nawet na drążkach.
  5. 10% zniżka obowiązuje dla karnetów rodzinnych – tzn. jeżeli 3 członków rodziny chodzi do naszego boxu to od każdego karnetu zdejmujemy 10% wartości. Oprócz tego mamy jeszcze np zniżkę 25% jeżeli przyprowadzicie do nas znajomego który kupi karnet.
  6. Zgodnie z prośbami zajęcia dla dzieci będą usuwane na godzinę przed zajęciami jeżeli nie uzbiera się grupa 3 dzieci.