Aleksandra Skórska

Lubię pracę z ludźmi w każdym przedziale wiekowym

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutką i tym zajmuję się na co dzień. Lubię pracę z ludźmi w każdym przedziale wiekowym. Fascynuje mnie człowiek, we wszystkich aspektach tego słowa, a przede wszystkim psycho-fizycznym.  Realizując plany i ambicje ukończyłam studia pedagogiczne – licencjackie o specjalności Pedagogika terapeutyczna z rehabilitacją ruchową oraz magisterskie o specjalności – Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna.

Przez cztery lata prowadziłam zajęcia z hydrocyclingu i aqaaerobicu. Osobiście, także uczęszczałam na różne zajęcia ruchowe.

W roku 2014 zaczęłam trenować crossfit. Tak już zostało do tej pory. Dla mnie doskonała forma zajęć, która wręcz uzależnia. Liczne treningi, wiedza nabyta od trenerów, samokształcenie. Wszystko to umożliwiło mi zostanie trenerem.

Z początkiem roku 2016 zaczęłam prowadzić zajęcia treningu funkcjonalnego dla dzieci. Dzieci i trening funkcjonalny okazały się dla mnie doskonałym połączeniem pasji i umiejętności. Na treningach wykorzystuję zarówno wiedzę pedagogiczną i fizjoterapeutyczną, oraz ogrom sympatii jakim darzę każde dziecko. Jako trener jestem konsekwentna i wymagająca. Zawsze pamiętam jednak o dobrym samopoczuciu i potrzebach moich podopiecznych. Zajęcia przebiegają w przyjaznej atmosferze w formie zabawy.

Stopień trudności dostosowywany jest do możliwości  i potrzeb uczestników. Za  główny cel prowadzony zajęć stawiam prawidłowy i harmonijny rozwój dziecka. Niwelowanie słabości. Wzmacnianie pozytywnych stron dzieci, oraz motywowanie do działania. Osiąganie sukcesów osobistych.

Praca z dziećmi daje mi bardzo dużo satysfakcji. Ich uśmiech i zadowolenie jest dla mnie największą satysfakcją. Dzieci jednak szybko rosną, dlatego w przyszłości zamierzam prowadzić także zajęcia dla młodzieży, oraz dorosłych.

Zapytaj o trening personalny

Zajęcia tego trenera