Łukasz Baran

Nie przestawaj kiedy jesteś zmęczony – przestań dopiero kiedy skończysz!

Absolwent Gorzowskiej Akademii Wychowania Fizycznego, instruktor lekkiej atletyki oraz piłki nożnej. Zawodowo uprawiał lekką atletykę przez ponad 10 lat, reprezentując barwy takich klubów jak Sztorm Kołobrzeg, AZS AWF Poznań, AZS AWF Gorzów Wlkp. (I liga LA). Był również reprezentantem kraju w międzynarodowym meczu Polska-Niemcy-Francja-Wielka Brytania w Neuenbrandenburgu zajmując tam 2 miejsce. Wielokrotny medalista mistrzostw Polski juniorów, młodzieżowych mistrzostw Polski oraz Akademickich mistrzostw Polski. Podczas Mistrzostw Polski Seniorów wielokrotnie zajmował miejsca w ścisłym finale.

Swoją przygodę ze sportem zaczął już jako mały chłopiec, skutecznie dopingowany przez ojca z którym jeździł na wszystkie możliwe zawody sportowe.

Z dziecięcych zabaw powstała pasja, która związała go ze sportem na cale życie – również zawodowe. Zanim zaczął trenować crossfit, zajmował się piłką nożną, lekką atletyką, sportami siłowymi, hydrocycklingiem a także … masażami. Po zakończeniu kariery oszczepniczej, szukał czegoś co skutecznie zastąpi treningi lekkoatletyczne.

Crossfit pochłonął go na tyle, że cały swój wolny czas przeznacza na doskonalenie się w tym kierunku. Jest wymagający wobec siebie i te wymagania przenosi również na trenujących pod jego okiem podopiecznych, jednocześnie zarażając ich postępującą fascynacją treningami funkcjonalnymi.

Trenuje Crossfit od 2013 roku.

Zapytaj o trening personalny